ASTRA MASO » O firmě O firmě

Na nás a naše slovo se můžete spolehnout. Díky vlastnímu softwaru a neustálé modernizaci celého procesu trvale zvyšujeme efektivitu výroby i systému objednávek a dodávek. O tajemství úspěšného zvýšení produktivity jsme navíc ochotní se s vámi podělit.

Abychom pokryli celou oblast vaší poptávky, chytře kombinujeme vlastní výrobu s nákupem u prověřených dodavatelů. Maso jsme tak schopni pro vás zajistit ve všech fázích jeho zpracování – od porcovaných kusů, přes kalibrované a naklepané plátky, až po masné výrobky, připravené k vaření (karbanátky, obalované řízky i například nudličky na čínu).

Díky rychlé obrátce zboží se zaručujeme za absolutní čerstvost námi dodávaného masa a masných výrobků: od porcovaného masa až po výrobky, připravené k vaření jako jsou špízy nebo obalované řízky.

Snažíme se fungovat zodpovědně k životnímu prostředí, proto umíme doklady i etikety zasílat v elektronické podobě a naše vozy jezdí na stlačený zemní plyn.

PROJEKTY Ukázka našich projektů
Dáme nákup

Detail projektu

Výrobní a rozvozový systém

Detail projektu

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >